ЩЕБІНЬ У ЛЬВОВІ

БУДОПТ-ТРЕЙД

В БУДОПТ-РЕЙД ви можете замовити щебінь будь-якої фракції та лещадності. Такий щебінь буде мати низьку радіоактивність та морозостійкість. Найважливіша характеристика щебеню – міцність. В нашій команії ви можете замовити гранітний щебінь з доставкою по Львову та області.

ЧОМУ З НАМИ ВИГІДНО ПРАЦЮВАТИ?

<div style="text-align: center;"><!-- [et_pb_line_break_holder] --><i class="fas fa-industry fa-5x"></i><!-- [et_pb_line_break_holder] --></div>

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Більшість товарів ми виготовляємо на власному виробництві. Таким чином ви купуєте без посередників та отримуєте найкращу ціну.

<div style="text-align: center;"><!-- [et_pb_line_break_holder] --><i class="fas fa-truck-moving fa-5x"></i><!-- [et_pb_line_break_holder] --></div>

ДОСТАВКА ВЛАСНИМ АВТОТРАНСПОРТОМ

Маємо власний автопарк, завдяки чому можемо запропонувати максимально зручну та дешеву доставку куплених вами будматеріалів.

<div style="text-align: center;"><!-- [et_pb_line_break_holder] --><i class="fa fa-certificate fa-5x"></i><!-- [et_pb_line_break_holder] --></div>

ПРОДАЄМО ЛИШЕ СЕРТИФІКОВАНУ ПРОДУКЦІЮ

На всі товари, які ми продємо, ми можемо надати відповідні сертифікати, що будуть свідчити про якість, екологічність та надійність проданих будматеріалів.

<div style="text-align: center;"><!-- [et_pb_line_break_holder] --><i class="far fa-money-bill-alt fa-5x"></i><!-- [et_pb_line_break_holder] --></div>

Є ПЛАТНИКОМ ПДВ

Зручна оплата на розрахунковий рахунок

<div style="text-align: center;"><!-- [et_pb_line_break_holder] --><i class="fas fa-balance-scale fa-5x"></i><!-- [et_pb_line_break_holder] --></div>

ЮРИДИЧНА ЧИСТОТА ВСІХ УГОД

Ми працюємо лише офіційно

<div style="text-align: center;"><!-- [et_pb_line_break_holder] --><i class="fa fa-user fa-5x"></i><!-- [et_pb_line_break_holder] --></div>

ОПТОВІ ПОКУПЦІ ОТРИМУЮТЬ ПЕРСОНАЛЬНОГО МЕНЕДЖЕРА

Він представлятиме не лише наші, але і ваші інтереси у нашій компанії

+38-097-555-85-75
+38-097-508-26-01

м. Львів
Пустомитівський р-н
с. Зимна вода

budopttrade@ukr.net

Щебінь на сьогоднішній день по праву вважається одним з найвідоміших і незамінних в будівництві матеріалом. Щебінь, як і всякий поширений будматеріал, має безліч різновидів, фракцій і інших відмінних рис – причому кожна з них годиться лише для конкретного виду робіт. Говорячи простіше, використовувати «бут» для відсипання садових доріжок – не найкраща ідея. Тому перед тим, як купити щебінь, обов’язково дізнайтеся про всі особливості його застосування. 

Опис і різновиди 

Щебінь – це неорганічний сипучий матеріал, який отримують шляхом дроблення різних гірських порід або відходів переробки кольорових і чорних металевих руд. 

Залежно від вихідного матеріалу щебню, розрізняють наступні його типи:

 Гранітний – являє собою подрібнений природний граніт. Ціни на гранітний щебінь зазвичай трохи вище, ніж на інші різновиди, проте в більшості робіт необхідно саме його використання. 

Вапняковий – його добувають, подрібнюючи карбонат кальцію (більше відомий, як вапняк) – він також вважається гірською породою, проте осадового, а не вулканічного походження.

 Гравійний видобувається з русел висохлих річок. 

Шлаковий є результатом дроблення різних металевих шлаків, які утворюються при виплавці металів.

 Слід зауважити, що з усіх цих видів найбільш універсальним і якісним вважається гранітний щебінь. Саме в його хімічному складі міститься безліч мінералів – кварцу, шпату, слюди. Вони забезпечують йому міцність і покращують багато інших характеристик. 

Характеристики щебню 

При виборі щебню для певного виду будівельних робіт необхідно враховувати всі його характеристики. Розрізняють наступні: 

Лещадність. Лещадність – один з найважливіших параметрів, який визначається загальною площинністю матеріалу. Інакше кажучи, лещадність можна виразити як процентний вміст в матеріалі фрагментів голкоподібної і пластинчастої форми. Чим менше вміст (тобто, чим менше сама лещадність), тим краще – такий щебінь буде вважатися найбільш якісним. Залежно від процентного вмісту лещадністю розрізняють чотири групи якості: 4 група – вважається найбільш поширеною, в неї включають щебінь з лещадністю від 25 до 30%. 3 група – вона ж «поліпшена» – допускає до 25% змісту голкоподібних і пластинчастих зерен. 2 «кубоподібна» група – щебінь саме цієї групи демонструє найкращі результати і «дає» найякісніше ущільнення. Допустимі рамки лещадністю – 10-15%. 1 група – в неї входить щебінь з вмістом голкоподібних і пластинчастих елементів до 10%. Також її називають «обкатаною». 

Морозостійкість. Морозостійкістю називають здатність матеріалу переносити цикли заморозки і відтавання. Саме допустима кількість циклів і визначає в даному випадку цей параметр. Для того щоб провести оцінку матеріалу, його насичують розчином сульфату натрію, після чого висушують. Залежно від кількості можливих циклів такої операції, щебінь розрізняють за такими марками з маркуванням «F»: 15, 25, 50, 100,200,300,400. Зверніть увагу, що в будівництві не можна використовувати щебінь з маркою нижче, ніж F300.

 Міцність. Цей параметр визначається межею міцності породи, з якої складається щебінь. Розрізняють такі групи міцності матеріалу: М200 – щебінь, що володіє надзвичайно низькою міцністю. М300-М800 – матеріал середнього ступеня міцності. М900-М1200 – найбільш поширений вид щебню. Має достатню міцність для більшості видів будівельних робіт. М1300 і більш високоміцні матеріали використовуються рідко – для будівництва несучих фундаментів мостів, високоміцних залізобетонних конструкцій. 

Радіоактивність. Кожному досвідченому будівельнику відомо, що щебінь володіє хоч і невеликим, але все ж власним радіаційним фоном, тому при його покупці необхідно упевнитися, для яких будівельних робіт він придатний. Всього існує два класи радіоактивності цього матеріалу – 1-ий клас допускає наявність радіаційного фону до 370 Бк, а весь матеріал, що перевищує цю позначку, відноситься до другого. Пам’ятайте – щебінь другого класу можна використовувати лише для будівництва доріг, першого – для будь-яких робіт, включаючи внутрішню обробку. 

Фракції і використання. Залежно від фракції матеріалу, його можна використовувати в різних цілях. Щебінь до 5 мм використовується в основному в декоративних цілях. Від 5 до 20 мм – найпопулярніша і часто використовувана фракція, застосовується при будівництві з бетону практично на всіх виробничих етапах. Від 20 до 40 і 20-70 мм – це фракції середньої величини, використовуються при масштабних будівництвах з бетону. Щебінь фракції вище 70 мм має виключно декоративне призначення, використовується в ландшафтних дизайнах. «Бут», або бутовий камінь – має великі (150 на 500 – 150 на 350) розміри і використовується в найрізноманітніших цілях.