ЩЕБІНЬ У ЛЬВОВІ

БУДОПТ-ТРЕЙД

В БУДОПТ-РЕЙД ви можете замовити щебінь будь-якої фракції та лещадності. Такий щебінь буде мати низьку радіоактивність та морозостійкість. Найважливіша характеристика щебеню – міцність. В нашій команії ви можете замовити гранітний щебінь з доставкою по Львову та області.

ЧОМУ З НАМИ ВИГІДНО ПРАЦЮВАТИ?

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Більшість товарів ми виготовляємо на власному виробництві. Таким чином ви купуєте без посередників та отримуєте найкращу ціну.

ДОСТАВКА ВЛАСНИМ АВТОТРАНСПОРТОМ

Маємо власний автопарк, завдяки чому можемо запропонувати максимально зручну та дешеву доставку куплених вами будматеріалів.

ПРОДАЄМО ЛИШЕ СЕРТИФІКОВАНУ ПРОДУКЦІЮ

На всі товари, які ми продємо, ми можемо надати відповідні сертифікати, що будуть свідчити про якість, екологічність та надійність проданих будматеріалів.

Є ПЛАТНИКОМ ПДВ

Зручна оплата на розрахунковий рахунок

ЮРИДИЧНА ЧИСТОТА ВСІХ УГОД

Ми працюємо лише офіційно

ОПТОВІ ПОКУПЦІ ОТРИМУЮТЬ ПЕРСОНАЛЬНОГО МЕНЕДЖЕРА

Він представлятиме не лише наші, але і ваші інтереси у нашій компанії

+38-097-555-85-75
+38-097-508-26-01

м. Львів
Пустомитівський р-н
с. Зимна вода

budopttrade@ukr.net

Щебінь на сьогоднішній день по праву вважається одним з найвідоміших і незамінних в будівництві матеріалом. Щебінь, як і всякий поширений будматеріал, має безліч різновидів, фракцій і інших відмінних рис – причому кожна з них годиться лише для конкретного виду робіт. Говорячи простіше, використовувати «бут» для відсипання садових доріжок – не найкраща ідея. Тому перед тим, як купити щебінь, обов’язково дізнайтеся про всі особливості його застосування. 

Опис і різновиди 

Щебінь – це неорганічний сипучий матеріал, який отримують шляхом дроблення різних гірських порід або відходів переробки кольорових і чорних металевих руд. 

Залежно від вихідного матеріалу щебню, розрізняють наступні його типи:

 Гранітний – являє собою подрібнений природний граніт. Ціни на гранітний щебінь зазвичай трохи вище, ніж на інші різновиди, проте в більшості робіт необхідно саме його використання. 

Вапняковий – його добувають, подрібнюючи карбонат кальцію (більше відомий, як вапняк) – він також вважається гірською породою, проте осадового, а не вулканічного походження.

 Гравійний видобувається з русел висохлих річок. 

Шлаковий є результатом дроблення різних металевих шлаків, які утворюються при виплавці металів.

 Слід зауважити, що з усіх цих видів найбільш універсальним і якісним вважається гранітний щебінь. Саме в його хімічному складі міститься безліч мінералів – кварцу, шпату, слюди. Вони забезпечують йому міцність і покращують багато інших характеристик. 

Характеристики щебню 

При виборі щебню для певного виду будівельних робіт необхідно враховувати всі його характеристики. Розрізняють наступні: 

Лещадність. Лещадність – один з найважливіших параметрів, який визначається загальною площинністю матеріалу. Інакше кажучи, лещадність можна виразити як процентний вміст в матеріалі фрагментів голкоподібної і пластинчастої форми. Чим менше вміст (тобто, чим менше сама лещадність), тим краще – такий щебінь буде вважатися найбільш якісним. Залежно від процентного вмісту лещадністю розрізняють чотири групи якості: 4 група – вважається найбільш поширеною, в неї включають щебінь з лещадністю від 25 до 30%. 3 група – вона ж «поліпшена» – допускає до 25% змісту голкоподібних і пластинчастих зерен. 2 «кубоподібна» група – щебінь саме цієї групи демонструє найкращі результати і «дає» найякісніше ущільнення. Допустимі рамки лещадністю – 10-15%. 1 група – в неї входить щебінь з вмістом голкоподібних і пластинчастих елементів до 10%. Також її називають «обкатаною». 

Морозостійкість. Морозостійкістю називають здатність матеріалу переносити цикли заморозки і відтавання. Саме допустима кількість циклів і визначає в даному випадку цей параметр. Для того щоб провести оцінку матеріалу, його насичують розчином сульфату натрію, після чого висушують. Залежно від кількості можливих циклів такої операції, щебінь розрізняють за такими марками з маркуванням «F»: 15, 25, 50, 100,200,300,400. Зверніть увагу, що в будівництві не можна використовувати щебінь з маркою нижче, ніж F300.

 Міцність. Цей параметр визначається межею міцності породи, з якої складається щебінь. Розрізняють такі групи міцності матеріалу: М200 – щебінь, що володіє надзвичайно низькою міцністю. М300-М800 – матеріал середнього ступеня міцності. М900-М1200 – найбільш поширений вид щебню. Має достатню міцність для більшості видів будівельних робіт. М1300 і більш високоміцні матеріали використовуються рідко – для будівництва несучих фундаментів мостів, високоміцних залізобетонних конструкцій. 

Радіоактивність. Кожному досвідченому будівельнику відомо, що щебінь володіє хоч і невеликим, але все ж власним радіаційним фоном, тому при його покупці необхідно упевнитися, для яких будівельних робіт він придатний. Всього існує два класи радіоактивності цього матеріалу – 1-ий клас допускає наявність радіаційного фону до 370 Бк, а весь матеріал, що перевищує цю позначку, відноситься до другого. Пам’ятайте – щебінь другого класу можна використовувати лише для будівництва доріг, першого – для будь-яких робіт, включаючи внутрішню обробку. 

Фракції і використання. Залежно від фракції матеріалу, його можна використовувати в різних цілях. Щебінь до 5 мм використовується в основному в декоративних цілях. Від 5 до 20 мм – найпопулярніша і часто використовувана фракція, застосовується при будівництві з бетону практично на всіх виробничих етапах. Від 20 до 40 і 20-70 мм – це фракції середньої величини, використовуються при масштабних будівництвах з бетону. Щебінь фракції вище 70 мм має виключно декоративне призначення, використовується в ландшафтних дизайнах. «Бут», або бутовий камінь – має великі (150 на 500 – 150 на 350) розміри і використовується в найрізноманітніших цілях.