ПІСОК

ПРО НАС

Продаємо пісок та інші будматеріали лише власного виробництва. Завдяки цьому та вантажному транспорту ми можемо забезпечити найкращу можливу ціну та бути впевнені у якості матеріалів.

Пісок набув широкого поширення в будівництві.  Без нього не обходиться жоден етап зведення будинку.  Матеріал незамінний при облаштуванні фундаменту, виготовленні бетонних розчинів, при оздоблювальних роботах та багатьох інших процесах.  Від якості безпосередньо залежить довговічність і безпека експлуатації будь-якого об’єкта.

 Види будівельного піску і область застосування

 Непрофесіоналові може здатися, що весь пісок однаковий, але насправді розрізняють кілька різновидів матеріалу:

– кар’єрний;

– намивний;

– річковий;

– морський;

– подрібнений.

 

 Перший тип будівельного піску (кар’єрний) відрізняється низькою ціною, але в ньому іноді можуть траплятися домішки з різних добавок (пил, глина).  Цей різновид практично не використовується в обробних роботах, а якщо потрібно додати його в штукатурку, то пісок попередньо просушують і просівають.  Другий тип (намивний) чистіше кар’єрного, а загальна кількість домішок глини не перевищує 1%.  Цей різновид може використовуватися і при оздоблювальних роботах.  Третій вид (річковий) – найчистіший з матеріалів, так як в ньому практично відсутні домішки.  Незважаючи на чистоту, річковий пісок вимагає набагато більше цементу при приготуванні розчину, адже ідеально круглі частинки погано скріплюються.  Четвертий вид (морський) – не менш якісний, ніж намивний, а також може використовуватися на кожному етапі будівництва.  Подрібнений отримав назву через спосіб його виготовлення: спеціальне обладнання дробить гірські породи на дрібні частинки.  Неправильна форма окремих піщинок забезпечує чудове поєднання їх між собою без необхідності додавання великої кількості цементу. 

 Як правильно вибрати пісок?  

Кожен фахівець скаже, що чим менше глини в складі, тим міцніше буде бетон.  Але використання дорогих різновидів не завжди раціонально.  Найякісніший пісок потрібен для фундаменту, кладки цегли і штукатурки.  Три простих дії допоможуть визначити якість: просіювання через сито з осередками до 0,5 мм – якщо в ситі залишаються великі частки глини і пилу, то це не найякісніший матеріал;  стиснення в долоні – якщо грудку залишається в руці, то в складі багато глини і інших добавок;  змішування з водою – жменя піску поміщається в пляшку і заливається водою, а через добу вода повинна бути майже чистою (в іншому випадку в складі міститься пил і глина).

Колір такого піску може бути:

-бурим;

-білим;

-червоним;

-жовтим.

 Купити просіяний матеріал можна для закладання фундаменту або використовувати в якості наповнювача цементних сумішей.  Хороше зчеплення з поверхнею дозволяє застосовувати для приготування сухих будівельних сумішей.

 Особливості застосування піску

 Пісок є екологічно чистим матеріалом, який використовується в промисловості і будівництві.  Він незамінний при спорудженні дитячих майданчиків, будівництво будинків, облаштуванні пляжів.

 Даний матеріал ділиться на 3 фракції:

 невеликий – не більше 0,5 мм;

 середньозернистий – 0,5-2 мм;

 великий – 2-5 мм.

 Видобуток грубка відбувається двома способами – відкритим і закритим.  Після, отриманий матеріал вантажать на машину і відправляють для подальшої обробки.  Спочатку його промивають, потім сушать в печах.

 Пісок активно використовується для:

-виробництва будівельних матеріалів;

-укладання дороги;

-створення цегли, шлакоблоків;

-обладнання кюветів і насипів;

-закладання фундаменту.

 Розчин, створений на основі чистого піску, дає мінімальну усадку.  Завдяки цьому доставка піску стала особливо популярною в сфері виробництва бетону різних видів і ЗБВ.

 Який пісок в будівництві – необхідний матеріал?

 Пісок – це те, з чим ми грали в дитинстві в пісочниці, міняли коту в лотку, з чого будували піщані замки на березі і що замітали при збиранні.  За своєю суттю пісок – це осадова гірська порода природного походження, а також штучний матеріал, що складається як із зерен гірських порід, так і з майже чистого мінералу кварцу.  Залежно від походження і своїх фізичних характеристик буває різним і відповідно може використовуватися по-різному.  У будівництві активно використовується пісок на підсипку завдяки своїй універсальності і невисокій ціні.  Для таких цілей оптимально через його характеристику використовувати кар’єрний пісок.  Він може швидко дренувати воду і при контакті з бетоном не стає токсичним.  Саме тому, якщо дані характеристики – те, що вам потрібно для реалізації свого проекту, то пісок купити ви завжди зможете в необхідній вам кількості у перевірених компаній-реалізаторів з доставкою в необхідний пункт.

 Серед причин, співпрацювати з компанією і скористатися нашими матеріалами, є:

 Якість товару.  Завжди вказані характеристики будматеріалу, які відповідають ціні.  Наприклад, можна недорого придбати кар’єрний пісок з домішками, якщо технологія виконання будівельних робіт не потребує очищеного матеріалу, або ж купити більш дорогий, з високим ступенем очищення.

 Великий вибір.  Різні види з різною величиною фракцій, обсяг упаковок або продаж на вагу – це дозволяє зробити правильний вибір за кращою вартістю, а також забезпечити технологічно правильне виконання будівельних робіт.

 Доставка у Львові і області.  Вона здійснюється за попередньою домовленістю із замовником в зазначений термін.  Для цього компанія використовує власну техніку з високою вантажопідйомністю.  Можна не турбуватися про те, що будівництво буде простоювати – доставка завжди оперативна і за доступною вартості.

 Придбання за вигідною ціною.  Ми працюємо без посередників, тому на матеріал немає додатковий націнок.

+38-097-555-85-75
+38-097-508-26-01

м. Львів
Пустомитівський р-н
с. Зимна вода

budopttrade@ukr.net