БУДІВЕЛЬНІ БЛОКИ

БУДОПТ-ТРЕЙД

Ми не лише продаємо будівельні блоки – ми їх виробляємо. Тільки таким чином можна запропонувати найкращу у Львові ціну на будівельні блоки та бути при цьому впевненим у їх якості.

Кам’яний будинок у багатьох відношеннях дасть фору дерев’яним і каркасним будівлям.  Більш міцний, менш пожежонебезпечний він прослужить не одне покоління.  Плюс будівельні блоки відчутно скорочують час на зведення будівлі.  Різновидів блоків багато, спробуємо розібратися, як вибрати оптимальний варіант під наявний бюджет.

Будівельні блоки: види і технічні характеристики

 Основа будь-якого будівельного блоку – бетон.  Іноді тільки він один, частіше – в комбінації з іншими матеріалами.  Класичний залізобетонний блок виготовляється з цементу та гравію і армується металом для підвищення міцності конструкції.  Будматеріал виходить важкий (мінімальна вага одного блоку дорівнює 15 кг), тому застосовується в основному для укладання фундаменту і зовнішніх стін в багатоповерхових будинках.

При будівництві індивідуального житла, дачного будиночка, котеджу, зведенні стін для внутрішнього планування приміщень застосовують блоки з так званих легких бетонів, чия об’ємна маса не перевищує 1800-2000 кг / м3.  «Начинкою» тут йдуть пористі і легкі органічні наповнювачі.  Виробники не просто намагаються зробити бетони легше, але і знизити тепловіддачу будівлі, підвищити паропроникність.

 Критерії вибору будівельних блоків

 Цілі може бути три: конструкційна, конструкційно-теплоізоляційна, теплоізоляційна.  Простіше кажучи, потрібно просто щось побудувати, утеплити або те й інше разом.

Перший критерій – міцність матеріалу, тобто здатність витримувати певні фізичні навантаження.

 Для того щоб вибрати відповідний блок, потрібно дивитися на марку.  Так марка керамзиту М – 50-150.  Значить, матеріал витримує навантаження від 50 до 150 кг на квадратний сантиметр, це дуже висока міцність.

Наприклад, піноблок маркується показником 0,25-12,5, а значить, зводити з нього несучі стіни буде помилково.  В інтернеті можна знайти зведені таблиці прочностей будівельних блоків і зробити необхідні для конкретних потреб розрахунки.

Другий критерій – ставлення до різних температур

 Варто звернути увагу на морозостійкість матеріалу: будь-який будівельний блок здатний витримати обмежену кількість циклів повної заморозки і відтавання, після чого він почне руйнуватися.  Навіть у високих широтах стіни повністю не промерзають, тому показник є умовним.  Рівень морозостійкості (Мрз) 35 (стільки повних заморозок витримає) є достатнім, більшість легкобетонних блоків його досягають.  Для керамічних моделей показник становить 50.

Здатність матеріалу вбирати вологу

 Бетон тут поступається цеглі, тому стіни з будь-якого виду блоків потребують у зовнішній обробці фасадів (облицювання, штукатурка, сайдинг і т.д.).  Тому процедуру обробки не варто відкладати на рік, до початку нового дачного сезону.

Чи потрібно враховувати усадку будинку або котеджу з будівельних блоків?

 Тут багато що залежить від фундаменту: для зведення малоповерхових будівель з будівельних блоків зазвичай викладається стрічковий монолітний фундамент, порівняно бюджетний і досить міцний.  Матеріал теж грає свою роль: газобетон і пінобетон найбільш схильні до усадки, тоді як керамзитобетон, кераміка і арболит з цим викликом справляються успішно.  У будь-якому випадку необхідно дотримуватися технологію кладки, зокрема, не забувати про її армування спеціальною металевою сіткою або альтернативним матеріалом (пластиком, наприклад) по всьому периметру стін.  Дана процедура стане чимось на зразок стяжки і запобіжить появу тріщин на стінах.

 Основні переваги будівельних блоків.

 Великі габарити і мала вага.  Прискорює будівництво, економить на доставці і полегшує роботу будівельників.

 Висока міцність і низька теплопровідність.  Дозволяє зберегти тепло в будинку.

 Універсальний матеріал.  Використовується в якості стінових будівельних блоків, для зведення перегородок, виконання зовнішнього оздоблення і навіть утеплення будівель.

 Основні різновиди будівельних блоків.

  Газобетонний блок.  Найпопулярніший вид будівельних блоків.  Являє собою пористий бетон автоклавного твердіння.  Він легкий, міцний, екологічний, легкий в обробці.

 Керамічний блок.  Один з кращих різновидів будівельного блоку.  Він за своїми властивостями відповідає керамічній цеглі, але має перед нею значні переваги.  Оскільки при виготовленні керамічних блоків використовується деревна тирса, яка при випалюванні вигоряє, і утворюються пори, які полегшують вагу блоків і знижують коефіцієнт теплопровідності.

 Бетонний блок.  Найпростіший різновид будівельних блоків, оскільки виготовляється з піску і цементу.  Відповідно має нижчу вартість, ніж інші будівельні блоки.  Найбільш часто їх використовують для будівництва нежитлових приміщень, фундаментів і зборів.

Чому саме у нас вигідно купувати блоки у Львові?

 Ми є офіційним представником основних виробників.  Це означає, що Ви отримуєте якісні будівельні матеріали за приємною ціною.

 Працюємо тільки з надійними і перевіреними заводами – виробниками.

 Є всі необхідні сертифікати на продукцію.

 Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 Висококваліфіковані менеджери, які не тільки нададуть Вам професійну консультацію, а й допоможуть порахувати і підібрати найкращий варіант, який підходить саме для Вас.

 Можливість доставки будівельної продукції маніпуляторами куди Вам потрібно.

ЧОМУ З НАМИ ВИГІДНО ПРАЦЮВАТИ?

<div style="text-align: center;"><!-- [et_pb_line_break_holder] --><i class="fas fa-industry fa-5x"></i><!-- [et_pb_line_break_holder] --></div>

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Більшість товарів ми виготовляємо на власному виробництві. Таким чином ви купуєте без посередників та отримуєте найкращу ціну.

<div style="text-align: center;"><!-- [et_pb_line_break_holder] --><i class="fas fa-truck-moving fa-5x"></i><!-- [et_pb_line_break_holder] --></div>

ДОСТАВКА ВЛАСНИМ АВТОТРАНСПОРТОМ

Маємо власний автопарк, завдяки чому можемо запропонувати максимально зручну та дешеву доставку куплених вами будматеріалів.

<div style="text-align: center;"><!-- [et_pb_line_break_holder] --><i class="fa fa-certificate fa-5x"></i><!-- [et_pb_line_break_holder] --></div>

ПРОДАЄМО ЛИШЕ СЕРТИФІКОВАНУ ПРОДУКЦІЮ

На всі товари, які ми продємо, ми можемо надати відповідні сертифікати, що будуть свідчити про якість, екологічність та надійність проданих будматеріалів.

<div style="text-align: center;"><!-- [et_pb_line_break_holder] --><i class="far fa-money-bill-alt fa-5x"></i><!-- [et_pb_line_break_holder] --></div>

Є ПЛАТНИКОМ ПДВ

Зручна оплата на розрахунковий рахунок

<div style="text-align: center;"><!-- [et_pb_line_break_holder] --><i class="fas fa-balance-scale fa-5x"></i><!-- [et_pb_line_break_holder] --></div>

ЮРИДИЧНА ЧИСТОТА ВСІХ УГОД

Ми працюємо лише офіційно

<div style="text-align: center;"><!-- [et_pb_line_break_holder] --><i class="fa fa-user fa-5x"></i><!-- [et_pb_line_break_holder] --></div>

ОПТОВІ ПОКУПЦІ ОТРИМУЮТЬ ПЕРСОНАЛЬНОГО МЕНЕДЖЕРА

Він представлятиме не лише наші, але і ваші інтереси у нашій компанії

+38-097-555-85-75
+38-097-508-26-01

м. Львів
Пустомитівський р-н
с. Зимна вода

budopttrade@ukr.net